djangorestframework_simplejwt - en to nl_NL translation catalogue (19 entries)

en: Authorization header must contain two space-delimited values
nl_NL: Authorisatie header moet twee waarden bevatten, gescheiden door een spatie

en: Given token not valid for any token type
nl_NL: Het token is voor geen enkel token-type geldig

en: Token contained no recognizable user identification
nl_NL: Token bevat geen herkenbare gebruikersidentificatie

en: User not found
nl_NL: Gebruiker niet gevonden

en: User is inactive
nl_NL: Gebruiker is inactief

en: Unrecognized algorithm type '{}'
nl_NL: Niet herkend algoritme type '{}

en: Token is invalid or expired
nl_NL: Token is niet geldig of verlopen

en: No active account found with the given credentials
nl_NL: Geen actief account gevonden voor deze gegevens

en: The '{}' setting has been removed. Please refer to '{}' for available settings.
nl_NL: De '{}' instelling bestaat niet meer. Zie '{}' for beschikbareinstellingen.

en: user
nl_NL: gebruiker

en: created at
nl_NL: aangemaakt op

en: expires at
nl_NL: verloopt op

en: Cannot create token with no type or lifetime
nl_NL: Kan geen token maken zonder type of levensduur

en: Token has no id
nl_NL: Token heeft geen id

en: Token has no type
nl_NL: Token heeft geen type

en: Token has wrong type
nl_NL: Token heeft het verkeerde type

en: Token has no '{}' claim
nl_NL: Token heeft geen '{}' recht

en: Token '{}' claim has expired
nl_NL: Token '{}' recht is verlopen

en: Token is blacklisted
nl_NL: Token is ge-blacklist
