djangorestframework_simplejwt - en to pl_PL translation catalogue (19 entries)

en: Authorization header must contain two space-delimited values
pl_PL: Nagłówek autoryzacji musi zawierać dwie wartości rodzielone spacjami

en: Given token not valid for any token type
pl_PL: Podany token jest błędny dla każdego typu tokena

en: Token contained no recognizable user identification
pl_PL: Token nie zawierał rozpoznawalnej identyfikacji użytkownika

en: User not found
pl_PL: Użytkownik nie znaleziony

en: User is inactive
pl_PL: Użytkownik jest nieaktywny

en: Unrecognized algorithm type '{}'
pl_PL: Nierozpoznany typ algorytmu '{}'

en: Token is invalid or expired
pl_PL: Token jest niepoprawny lub wygasł

en: No active account found with the given credentials
pl_PL: Nie znaleziono aktywnego konta dla podanych danych uwierzytelniających

en: The '{}' setting has been removed. Please refer to '{}' for available settings.
pl_PL: Ustawienie '{}' zostało usunięte. Dostępne ustawienia znajdują sie w '{}'

en: user
pl_PL: użytkownik

en: created at
pl_PL: stworzony w

en: expires at
pl_PL: wygasa o

en: Cannot create token with no type or lifetime
pl_PL: Nie można utworzyć tokena bez podanego typu lub żywotności

en: Token has no id
pl_PL: Token nie posiada numeru identyfikacyjnego

en: Token has no type
pl_PL: Token nie posiada typu

en: Token has wrong type
pl_PL: Token posiada zły typ

en: Token has no '{}' claim
pl_PL: Token nie posiada upoważnienia '{}'

en: Token '{}' claim has expired
pl_PL: Upoważnienie tokena '{}' wygasło

en: Token is blacklisted
pl_PL: Token znajduję się na czarnej liście
