djangorestframework_simplejwt - en to uk_UA translation catalogue (22 entries)

en: Authorization header must contain two space-delimited values
uk_UA: Авторизаційний заголовок має містити два значення розділені пробілом

en: Given token not valid for any token type
uk_UA: Наданий токен не відповідає жодному типу ключа

en: Token contained no recognizable user identification
uk_UA: Наданий токен не мітить жодної ідентифікаційної інформації

en: User not found
uk_UA: Користувач не знайдений

en: User is inactive
uk_UA: Користувач неактивний

en: Unrecognized algorithm type '{}'
uk_UA: Тип алгоритму '{}' не розпізнаний

en: You must have cryptography installed to use {}.
uk_UA: Встановіть модуль cryptography щоб використовувати {}

en: Invalid algorithm specified
uk_UA: Вказаний невірний алгоритм

en: Token is invalid or expired
uk_UA: Токен некоректний або термін його дії вичерпаний

en: No active account found with the given credentials
uk_UA: Не знайдено жодного облікового запису по наданих облікових даних

en: The '{}' setting has been removed. Please refer to '{}' for available settings.
uk_UA: Налаштування '{}' видалене. Подивіться у '{}' для інших доступних

en: user
uk_UA: користувач

en: created at
uk_UA: створений о

en: expires at
uk_UA: дійстний по

en: Token Blacklist
uk_UA: Чорний список токенів

en: Cannot create token with no type or lifetime
uk_UA: Неможливо створити токен без типу або строку дії

en: Token has no id
uk_UA: У ключі доступу не міститься id

en: Token has no type
uk_UA: У ключі доступу не міститься тип

en: Token has wrong type
uk_UA: токен позначений невірним типом

en: Token has no '{}' claim
uk_UA: У токені не міститься '{}' заголовку

en: Token '{}' claim has expired
uk_UA: Заголовок '{}' токена не дійсний

en: Token is blacklisted
uk_UA: Токен занесений у чорний список
